WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA we Wrocławiu

jest jedną ze szkół wyższych, których założycielem jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Została powołana do życia w 1998 r.

Uczelnia za cel stawia sobie kształcenie wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do rozwoju zawodowego i świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu prowadzi:

studia I stopnia: Finanse i rachunkowość, Logistyka, Turystyka i rekreacja; Zarządzanie

studia II stopnia: Finanse i rachunkowość, Logistyka, Zarządzenia

studia podyplomowe

studia MBA.

Centrum Językowe Forward.

Wrocławska WSB od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma. Miejsca w tegorocznych zestawieniach potwierdzają renomę Uczelni oraz jej silną pozycję na rynku edukacyjnym regionu.

Według raportu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest to największa niepubliczna Uczelnia Biznesu na Dolnym Śląsku.

Najlepsze Studia Podyplomowe w WSB uznane są za njalepsze w Polsce wśród niepublicznych wyższych szkół biznesu, ranking "Home&Market" (6/2010)

Posiada również tytuł "Uczelni nr 1 w Polsce" pod względem zadowolenia absolwentów ze studiów, ranking "Ile za dyplom?" (3/2011)

Przyznano jej wiele innych ważnych wyróżnień >>>>>

Ważnym atutem tej uczelni jest kadra dydaktyczna >>>>