Olimpiada OWiUR

Zawody szkolne odbędą się  23 października 2020 r ( piątek), w godzinach 9:50-11:35, miejsce: aula

Testy i zadania praktyczne do pobrania

Powiększ obraz:

Nasza uczennica i nasza Szkoła wśród najlepszych w Polsce !

Z ogromną RADOŚCIĄ i SATYSFAKCJĄ przekazujemy wiadomość o wspaniałym, historycznym sukcesie naszej uczennicy ALICJI PACHUT z klasy 3 cT, która została LAUREATKĄ 1 MIEJSCA eliminacji centralnych (III stopnia) Olimpiady ekonomiczno-przyrodniczej OWiUR w bloku tematycznym AGROBIZNES.

Najlepsi uczniowie z całej Polski rywalizowali w dwudniowych zawodach 28-29 maja 2021r., zorganizowanych w Bydgoszczy. Samo zakwalifikowanie się do ostatniego etapu olimpiady jest wyróżnieniem pracy uczennicy, jej opiekunów naukowych, wszystkich nauczycieli oraz całej szkoły. Alicja Pachut swoją pasją do nauki, ciężką pracą i talentem osiągnęła fantastyczny rezultat, jeden z najwybitniejszych w historii Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych. O wyjątkowości jej sukcesu niech świadczy fakt, że 2 godziny wcześniej brała udział w Bydgoszczy, w eliminacjach centralnych innego konkursu, którego wyniki będą ogłoszone niebawem. Obciążenie fizyczne i psychiczne było ogromne, a jednak Alicja wspaniale sobie poradziła z trudnościami i bardzo wysokim poziomem rywalizacji.
Jesteśmy dumni z sukcesu Alicji Pachut.

Postarajmy się za rok powtórzyć ten SUKCES!!!

Szkolny komitet OWiUR i opiekunowie uczestników
Aneta Witkowska
Mariusz Musztyfaga

Czytaj więcej o: Alicja Pachut laureatką 1 miejsca w finale Olimpiady ekonomiczno-przyrodniczej OWiUR 2021