Worcellastock 2014

Dnia 15 kwietnia 2014 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja festiwalu piosenki wykonywanej w języku obcym.
W imprezie wzięło udział 8 klas. Wystąpili zarówno soliści,  duety  jak i całe grupy. W tym roku większość piosenek to przeboje
w języku angielskim, głównie  z gatunku muzyki pop, rap, ale usłyszeliśmy również hiszpańską piosenkę Vayamos companieros.
W konkursie oceniane były umiejętności językowe, wrażenia wokalne oraz sposób prezentacji scenicznej – „teledysk”. Po burzliwej dyskusji, jury w składzie: z-ca dyrektora, nauczyciele językowcy oraz przedstawiciel uczniów, wyłoniło zwycięzcę – grupę z klasy 3 cT, która przygotowała również własny podkład muzyczny na żywo, z perkusją oraz gitarami. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy dyplomy.