ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Uroczystość popowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Anna Culic i Wojciech Sękalski.

Po powitaniu zgromadzonych, przypomnieniu ważnych dat związanych z historią naszego kraju, życzeniach złożonym koleżankom i kolegom - szczególnie z klas pierwszych i maturalnych, oddali głos Pani Dyrektor Grażynie Skrętkowicz.

Pani Dyrektor również serdecznie wszystkich powitała po wakacjach, przedstawiła wychowawców klas pierwszych oraz pozostałych nauczycieli i pracowników szkoły, zwróciła uwagę na zasady panujące w naszej szkole i zaprosiła do złożenia ślubowania przedstawicieli klas pierwszych - uczniów, którzy mieli  najwyższe wyniki rekrutacyjne. Tekst ślubowania odczytała Pani Dyrektor Anna Grzybowska.

Został również odczytany list Rektora Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu prof. zw. dr hab. Stefana Forliczka skierowany do uczniów i pracowników szkoły.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się na pierwsze spotkanie z swoimi wychowawcami.