POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW TECHNIKUM NR 13 - 28 kwietnia 2017 r.

28 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Technikum nr 13.

Była radość pomieszana ze smutkiemj, a nawet łzami. Z jednej strony była radość, że zakończył się ważny etap edukacji i życia, z drugiej żal, że to właśnie się bezpowrotnie skończyło, że już więcej nie przyjdzie się do swojej "budy", że nie będzie nigdy więcej lekcji.

Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 2 aT ze swoim wychowawcą Panem Szymonem Kiecenką. Prowadzili ją Aleksandra Kwietniewska i Krzysztof Rębisz, za dzwięk  odpowiedzialny był Ayush Mittalę, a za prezentację wyswietlającą się Krzysztof Drabicki .

Pani Dyrektor Grażyna Skrętkowicz tradycyjnie krótko podsumowała okres spędzony w szkole i z przesłaniem "Idź swoją drogą" z piosenki śpiewanej przez zespół "Raz Dwa Trzy" złożyła życzenia właściwych wyborów i powodzenia na egzaminach maturalnych.

W imieniu absolwentów podziękowania Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły złożył Michał Śiwoń - były przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego i przedstwiciele absolwentów wręczyli kwiaty paniom dyrektorkom.

Uczeń klasy 2 aT Wiktor Glapiński w krótkim monodramie, w sugestywny sposób przedstawił jak szybko mija czas w szkole.

Następnnie przyszła kolej na wręczenie nagród najlepszym uczniom.

• Medal Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych otrzymał KACPER MAZURKIEWICZ - uczeń klasy 4 bT

• Do Księgi Honorowej za bardzo dobre wyniki w nauce zostały wpisane nazwiska uczennic:

WIKTORII GRZEBIELUCH - uczennicy klasy 4 bT - za średnią 5,11

WERONIKI SOPAŃSKIEJ - uczennicy klasy 4 cT - za średnią 4,91

MARTA SIECZKI - uczennicy klasy 4 cT - za średnią 4,85

•  WIELKA PERŁA ZSE-A w roku szkolnym 2016/17

Nominacje otrzymali:

Klasa4 aT:

Kacper Mazurkiewicz

Klasa 4 bT:

Wiktoria Grzebielucha

Marcin Kuriata

Klasa 4 cT:

Monika Kita

Kinga Jańczak

Piotr Chojnacki

Dennis Abeln

Klasa 4 dT:

Sandra Salska

Adrian Baranowski

Aleksandra Żbik

Tytuł i statuetkę WIELKIEJ PERŁY ZSE-A w roku szkolnym 2016/17  za osiągnięcia w trakcie 4.lat nauki w Technikum Nr 13 decyzją Kapituły otrzymała

MONIKA KITA - uczennica klasy 4 cT

• Nagrody od Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu za najwyższe średnie wręczyła Pani Aleksandra Stadnik - specjalistka z Dziekanatu WSB. Otrzymały je:

WIKTORIA GRZEBIELUCHA - uczennica klasy 4 bT - za średnią 5,11

WERONIKA SOPAŃSKA - uczennica klasy 4 cT - za średnią 4,91

MARTA SIECZKA - uczennica klasy 4 cT - za średnią 4,85

• Certyfikaty za uzyskanie najwyższych wyników w teście z języka angielskiego Toefl Junior wręczyła Pani Aleksandra Stadnik specjalistka z Dziekanatu WSB. Otrzymali je:

MACIEJ RAKOWSKI

JĘDRZEJ RAYSKI - uczeń kl. 4 dT

WANDA ZAGOŻDŻON - uczennica kl. 4 dT

• Nagrody wychowców - każdy wychowawca wręczył nagrody uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję i wykazali się nienaganną postawą.
  • Nagrodę za aktywną pracę na rzecz społeczności szkolnej - szczególnie w Radzie Samorządu Uczniowskiego otrzymali MICHAŁ SIWOŃ - uczeń kl. 4 aT i BARTOSZ WAWERCZYK - uczeń kll. 4 bT
  • Nagrodę na sukcesy strzeleckie otrzymała WANDA ZAGOŻDŻON - uczennica kl. 4 dT
  • Nagrody za sukcesy sportowe