Dzień Nauczyciela

13 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej – w przeddzień obchodów 70 rocznicy powstania szkoły.

Uczestniczyli w niej wszyscy pracownicy szkoły oraz przedstawiciele wszystkich klas.

Uroczystość prowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Karolina Mazur i Kamil Bąkowski, wiersze recytowali: Wiktoria  Bartnik, Łach Alan i Rafał Wszołek.

Uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, złożyli życzenia i wręczyli kwiaty.

• Dyrekcji szkoły, wychowawcom, wszystkim nauczycielom, pedagogom, pani psycholog  za wielką  cierpliwość, wyrozumiałość  i  trud  włożony w nasze  wychowanie.
  • Administracji szkoły, panom konserwatorom oraz paniom sprzątającym za to, że wszystko wokół błyszczy, że dbają o nasze wspólne dobro, a nasza szkoła wypiękniała i nabrała kolorów.
  • Pani pielęgniarce za to, że dba na co dzień o nasze zdrowie.

Pani dyrektor Grażyna Skrętkowicz z okazji święta złożyła wszystkim życzenia, a wielu nauczycielom i innym pracownikom szkoły wręczyła nagrody.

Autor: Teresa Podgórska