Wizyta przedszkolaków w ZSEA

9 kwietnia 2013 o godzinie 12.00 ZSEA odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 108 we Wrocławiu.

Przy wejściu dzieci spotkały  krasnoludki, które oprowadziły je po całej szkole.

Najpierw wszyscy udali się na I piętro. Tam, przy patronce szkoły i sztandarze grupę powitała pani dyrektor Grażyna Skrętkowicz.

Dzieci poznały krasnala Ekonomika. Zobaczyły sztandar szkoły, dowiedziały się, kto jest patronem szkoły. Podziwiały też liczne trofea sportowe uczniów ZSEA.

zwiedzanie szkoły

Następnie uczestniczyły w lekcji fizyki zorganizowanej przez pana Szymona Kiecenkę.

Potem odbyły się zajęciach w bibliotece szkolnej, podczas których dzieci zgadywały zagadki, układały puzzleoglądały bajkę o ,,Bolku i Lolku’’.

Na zakończenie każdy otrzymał drobny prezent – zakładkę do książki z logo naszej szkoły.