Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2015

1 września 2015 r. o godzinie 9:00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste

rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

Zgromadzonych uczniów i nauczycieli powitali przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego: Roksana Michalak, Krzysztof Puczkowski i Konrad Michalik.

Po wprowadzeniu sztandaru szkołu i odśpiewaniu hymnu państwowego przypomnieli o rocznicach ważnych wydarzenia z historii naszego narodu: wybuchu II wojny światowej, powstania warszawskiego i porozumień sierpniowych.

Zwrócili również uwagę, że ten rok szkolny będzie bardzo wyjątkowy dla naszej szkoły.

Od 70 lat w jej murach kształceni są doskonali ekonomiści i pracownicy administracji. W październiku odbędzie się wielka uroczystość, aby uczcić ten jubileusz.

Szczegółnie serdecznie zostali powitani uczniowie klas pierwszych i maturalnych.

Następnie Pani Dyrektor Greażyna Skrętkowicz powitała po wakacjach uczniów, przedstawiła Radę Pedagogiczną i na środek poprosiła przedstawicieli klas pierwszych – uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów rekrutacyjnych. W imieniu swoich koleżanek i kolegów złożyli ślubowanie, którego treść odczytała wicedyrektor Pani Anna Grzybowska.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy, aby rok szkolny 2015/2016 był spokojny, pełen sukcesów w nauce, w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, które rozsławiają imię naszej szkoły na terenie miasta, województwa, a nawet kraju, a także satysfakcji w działaniach samorządu uczniowskiego i w wolontariacie.

Autor: Teresa Podgórska