SKS w tygodniu 19-22 VI 2023

Zajęcia prowadzone w ramach programu Szkolny Klub Sportowy - SKS oraz inne zajęcia pozalekcyjne związane z aktywnością ruchową.

UWAGA: ze względu na duże możliwości zmian (niska frekwencja uczniów, skracanie lekcji itp. okoliczności) przedstawiony plan należy traktować jako propozycję. Uczniów chcących brać udział
w zajęciach prosimy o kontakt z prowadzącymi.

Poniedziałek – ze względu na skrócone lekcje zajęcia popołudniowe rozpoczną się na dużej sali ok. godziny 12.SKS – piłka koszykowa lub siatkowa. Siatkarze od 10 lub 11 siłownia z prof. M. Jaguszem. Przy dobrej pogodzie możliwe zajęcia na boisku zewnętrznym. Prowadzący prof. Aleksandra Mydlikowska (koszykówka), prof. Jan Solarek (piłka siatkowa).

Wtorek -ze względu na skrócone lekcje zajęcia popołudniowe rozpoczną się na dużej sali ok. godziny 12.SKS – piłka siatkowa. Prowadzi prof. Jan Solarek.

Środa – 1) godz. 14:30 do 16:00 (jeśli nie ma skróconych lekcji), duża sala, SKS - piłka koszykowa. Prowadzi prof. Aleksandra Mydlikowska.

2) (przy sprzyjającej pogodzie!) godz. 14:30-16:00, boisko zewnętrzne, piłka siatkowa dla aktywnych. Opiekun prof. Jan Solarek.

3) godz. 16:00 – 17:15, duża sala, SKS - piłka siatkowa. Prowadzi prof. Jan Solarek.

Czwartek – (jeśli nie ma skróconych lekcji) godz. 16:10 – 17:45, duża sala, SKS - piłka siatkowa. Prowadzi prof. Jan Solarek.

Piątek – koniec nauki, ale aktywność ruchowa możliwa według indywidualnych ustaleń z prowadzącymi:)