Zakończenie roku szkolnego 2021/22 dla uczniów-sportowców

Nieodłącznym elementem zakończenia roku szkolnego jest wyróżnienie uczniów zaangażowanych w aktywność sportową. W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/22 w ZSEA nastąpiła prezentacja wszystkich obecnych reprezentantów szkoły, uczestników rywalizacji w ramach Licealiady i Mistrzostw Województwa Szkół Ponadpodstawowych.

Prof. Beata Kownacka, w imieniu nauczycieli wychowania fizycznego, opiekunów poszczególnych reprezentacji, wyczytała nazwiska uczniów-sportowców, reprezentantów ZSEA zapraszając ich do wystąpienia na plac apelowy. Następnie wzdłuż długiego szeregu naszych świetnych sportowców przeszła Dyrektor Szkoły p. Grażyna Skrętkowicz, każdemu osobiście krótko dziękując i ściskając dłoń. Dyplomy-podziękowania zostały wręczone uczniom przez wychowawców na spotkaniach z klasami. Warto zauważyć, że cały skład pocztu sztandarowego naszej szkoły, to jej reprezentanci w rywalizacji sportowej.

W 2021/22 roku szkołę reprezentowali:

Indywidualne biegi przełajowe:

Dziewczęta – Paulina Gaworska, Maja Krykwińska, Natalia Dybowska, Rozalia Michniewicz, Żaneta Wolna.

Chłopcy – Maksymilian Grec, Kamil Kaczmarczyk, Marek Krysiak, Paweł Grucela.

Sztafetowe biegi przełajowe:

Dziewczęta – Klaudia Soboń, Alicja Bandyk, Agnieszka Galek, Daria Stasiak, Julia Niżyńska, Wiktoria Młodzińska.

Chłopcy – Franciszek Zadworny, Jakub Zimowski, Łukasz Bolek, Paweł Grucela, Oskar Lesiak, Maksymilian Grec, Marek Krysiak.

Szachy

Reprezentacja – Justyna Łochina, Jakub Luberański, Oskar Lesiak.

Opiekun: prof. Aleksandra Mydlikowska

Piłka nożna i piłka nożna halowa

Chłopcy – Maksymilian Grec, Kamil Kaczmarczyk, Franciszek Zadworny, Łukasz Bolek, Krzysztof Kenig, Matvii Kosariev, Michał Kowalów, Jakub Regulski, Patryk Szafrański, Paweł Grucela.

Piłka siatkowa halowa

Dziewczęta – Zofia Banasiewicz, Alicja Bandyk, Justyna Cembala, Kinga Gawron, Natalia Kopycka, Kamila Kwietniewska, Kamila Smoleń, Oliwia Stępień, Daria Tarka, Julia Wawrzkiewicz.

Opiekun: prof. Beata Kownacka

Chłopcy – Jan Cywiński, Piotr Mielnicki, Maksymilian Grec, Jakub Szachniewicz, Łukasz Bolek, Kamil Kaczmarczyk, Bartosz Lis, Jakub Wierzgacz, Tomasz Zając, Piotr Płudowski, Krzysztof Kenig.

Piłka ręczna

Dziewczęta – Daria Tarka, Aleksandra Krzesłowska, Kamila Kwietniewska, Vanessa Kodyra, Katarzyna Leżaj, Oliwia Michalak, Zuzanna Sacha, Marcjanna Tetela, Julia Wojcieszyn, Julia Ruban.

Opiekun: prof. Beata Kownacka

Tenis stołowy

Dziewczęta – Julia Wojcieszyn, Zuzanna Woźny, Wiktoria Kołodziejczyk.

Opiekun: prof. Aleksandra Mydlikowska

Chłopcy – Hubert Drzazga, Franciszek Zadworny, Piotr Krzysztofik.

Kręgle

Reprezentacja – Zuzanna Woźny, Olaf Jawny, Jakub Luberański.

Piłka koszowa

Dziewczęta – Marcjanna Tetela, Kamila Kwietniewska, Aleksandra Skrzypczak, Zuzanna Nowotny, Karolina Łyzińska, Marta Koza, Dorota Lewicka, Mariia Kryshtanovska.

Opiekun: prof. Aleksandra Mydlikowska, Katarzyna Zych

Chłopcy – Jakub Wierzgacz, Grzegorz Gałus, Bartosz Lis, Piotr Mielnicki, Łukasz Bolek, Krystian Soból, Franciszek Zadworny, Kamil Kaczmarczyk, Maksymilian Grec.

Koszykówka 3x3

Dziewczęta – Julia Niżyńska, Zuzanna Nowotny, Aleksandra Skrzypczak, Alicja Bandyk.

Opiekun: prof. Aleksandra Mydlikowska

Chłopcy – Jakub Wierzgacz, Grzegorz Gałus, Kamil Kaczmarczyk, Maksymilian Grec.

Piłka siatkowa plażowa

Dziewczęta – Alicja Bandyk, Julia Wawrzkiewicz.

Opiekun: prof. Jan Solarek

Chłopcy – Jan Cywiński, Piotr Płudowski.