Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Mistrzostwa Dolnego Śląska seniorów w szachach szybkich

28.05.2022  w Legnicy rozegrano  Mistrzostwa Dolnego Śląska seniorów w szachach szybkich

W mistrzostwach wzięło udział  85 zawodników w tym dwoje uczniów  naszej szkoły Justyna Łochina i  Jakub Luberański uczniowie odpowiednio  klasy 2 i 3ep.

Mistrzostwa  rozegrane zostały na dystansie 9 rund granych tempem  10 minut+ 5 sekund na posunięcie dla zawodnika.

Zawody  zakończyły się wyśmienicie dla naszych uczniów, ponieważ Justyna została najlepszą kobietą w turnieju zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Dolnego Śląska, natomiast Jakub z dorobkiem 7,5 pkt zdobył srebrny medal i tytuł  Wicemistrza Dolnego Śląska.

Turniej Szachowy z Okazji Dnia Hutnika o Puchar Prezesa Zarządu KGHM (chessarbiter.com)