Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Turniej charytatywny na rzecz Bogdana Stawarza

Zwycięzcą szachowego turnieju charytatywnego na rzecz Bogdana Stawarza, zorganizowanego 9. października 2021 roku w ZSE-A Wrocław, został Jakub Luberański, aktualny Mistrz Polski do lat 16, uczeń ZSE-A Wrocław, który jako jedyny w turnieju nie przegrał żadnej partii, wygrywając jednocześnie zaciekłe pojedynki z utytułowanymi zawodnikami z podium - mistrzem międzynarodowym Kamilem Stachowiakiem, który zajął drugie miejsce, oraz kandydatem na mistrza FIDE Andrzejem Krzywdą, który zajął trzecie miejsce.

Zwycięzcom gratulował osobiście Bogdan Stawarz, wręczając pamiątkowe statuetki oraz rozdając wszystkim dyplomy za uczestnictwo w turnieju.

Dzięki wsparciu szachistów w turnieju charytatywnym udało się zebrać w sumie 2670,13 zł.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom turnieju za przybycie i wsparcie zbiórki!

Wielkie podziękowania składamy również mistrzowi międzynarodowemu Łukaszowi Butkiewiczowi za charytatywne sędziowanie w turnieju oraz użyczenie sprzętu szachowego klubu Biały Król Wisznia Mała-szachy

Wielkie podziękowania składamy także dyrekcji ZSE-A Wrocław za użyczenie uroczystej auli szkolnej oraz zorganizowanie napojów dla uczestników - wody, herbaty oraz kawy.