Europejska Odznakę Jakości za projekt „eSafety”.

W ostatnich dniach października otrzymaliśmy Europejską Odznakę Jakości za projekt „eSafety”.

W przestrzeni projektowej pracowaliśmy w poprzednim roku szkolnym, współdziałając ze szkołami z Niemiec, Włoch, Grecji i Turcji. Z naszej szkoły w projekcie uczestniczyli uczniowie klasy Technik Organizacji Reklamy (III eT, obecnie IV eT).

Większość działań projektowych przypadło na czas nauki online. Próbując przeciwdziałać negatywnych skutkom lockdownu, stawialiśmy na kreatywność, poczucie humoru, wykorzystanie wyobraźni. Przygotowane przez nauczycieli zadania oraz ich realizacja przez uczniów zyskały uznanie w 68 Konkursie Europejskim (pt. „Digital EU and You”). Nagrody konkursowe wręczyła na początku roku szkolnego pani dyrektor Grażyna Skrętkowicz.