Weronika Wieczorek 2ae

Jolanta Januszkiewicz 3ae

Natalia Pilarczyk 4at

W turniejach mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

W eliminacjach pokonaliśmy gospodarzy, czyli ZS Nr 4 i ZSZ Nr 5 i przeszliśmy dofinału strefy z I miejsca.

W finale strefy zajęliśmy II miejsce po porażce z VIII LO . W turniejach mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

W eliminacjach pokonaliśmy gospodarzy, czyli ZS Nr 4 i ZSZ Nr 5.

Przeszliśmy dofinału strefy z I miejsca.

W finale strefy zajęliśmy II miejsce poporażce z VIII LO.

Cieszymy się z bieżących sukcesów i postaramy się o następne)))

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowe - mieszanej

Organizatorzy:  Beata Kownacka, Małgorzata Wojnarska oraz studenci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu: Beata Drzewakowska, Mateusz Sobczak, Paweł Wolański.

I miejsce 2aT: Marta Marszałek, Ewelina Kasiuk, Angelika Połomska, Agnieszka Sobieraj, Tomasz Figura, Kamil Kowalski, Bartek Jasek, Dawid Borkowski.

19 lutego 2013 roku o godz.12:45 odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Piłkę Siatkową. Mistrzostwa rozpoczął mecz między klasą 3aT a 2ae. Następnie mecz rozgrywały kolejno: klasa 4aT vs 3bT, 2bT vs 2aT, 1bT vs 1cT.

Do finałowej rundy przeszły  klasy 3aT, 3bT, 2aT, 1bT. Niestety czas nie pozwolił na rozegranie dalszego szczebla zawodów, więc runda finałowa odbyła sie w nastepnym tygodniu.

Finał rozgrywany był 27 lutego 2013 roku o godz.12.45. IV miejsce, zaraz za podium przypadło 1bT, III miejsce zajęła 3aT, II miejsce 3bT,zwycięzcą turnieju po zaciętej walce została klasa 2aT.