14 października 2012 roku

Uroczyste spotkanie rozpoczął Samorząd Uczniowski przywitaniem przybyłych gości.

Młodzież przygotowała krótki program artystyczny, w którym podziękowała w imieniu wszystkich uczniów nauczycielom, pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację.

Następnie wystąpił chór szkolny pod dyrekcją pani Beaty Krzenciessy, który zaprezentował 3 utwory w atmosferze święta Dnia Edukacji Narodowej:

"Dzień Nauczyciela", "Tak bardzo się starałem", "Nauczycielom".

Młodzież przygotowała prezentację multimedialną ze słowami wiersza Juliana Tuwima "Nauka", która stanowiła chwilę refleksji w tym uroczystym dniu.

Kolejno na scenie miejsce zajęli uczniowie z programem muzycznym przygotowanym pod opieką pana Rafała Busse.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli słodycze oraz kwiaty dla każdego nauczyciela i pracownika szkoły.

Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Grażyna Skrętkowicz, dziękując wszystkim pracownikom za rzetelną i pełną oddania pracę i składając wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji.

Po części artystycznej rozpoczęła się Rada Pedagogiczna dla nauczycieli.

Sprawozdanie sporządziła: Małgorzata Drygała

ŻYCZENIA DLA NAUCZYCIELI - PREZENTACJA