Spotkanie z Grzegorzem Filarowskim z Log System

Dnia 24.11.2014 r. odbyło sie spotkanie z panem Grzegorzem  Filarowskim waścicielem firmy Log System

Uczestniczyli uczniowie klas: 1 aT, 1 bT, 1 cT, 1 dT, 2 dT

Właściciel firmy Log System skupił się na przedstawieniu uczniom cech idealnego pracownika. Pokazał jak pracodawca postrzega pewne cechy charakteru i jak umie je wykorzystać we własnej firmie.

Razem z uczniami zastanawiał się jakie cechy powinien mieć taki pracownik. Pan Grzegorz podawał uczniom przykłady jak radzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmów kwalifikacyjnych i jakie odpowiedzi cenią sobie pracodawcy. Mówił również o tym kiedy pracodawca jest skłonny inwestować w pracownika, jakie to są koszty i kiedy pracownik staje się rentowny dla przedsiębiorstwa. Podkreślał, że bardzo ważna jest kreatywność, chęć działania i jasne sprecyzowane cele własnego rozwoju oraz odkrycie w sobie pasji.