Spotkanie z panią Anitą Dubińską z Hewlett Packard

27.01.2014 r. odbyło sie spotkanie z panią Anitą Dubińską z Hewlett Pacard, pracującą na stanowisku kierowniczym.

Uczestniczyli uczniowie klas: 4 aT, 4 bT, 4 cT

Przedstawicielka firmy HP opowiedziała uczniom o pracy w korporacji. Starała się obalić mity związane z taka formą pracy.

Starała się obalić mity związane z taka formą pracy. Razem z uczniami zastanawiali się nad cechami idealnego pracownika dużych międzynarodowych korporacji. Przedstawiła uczniom zalety pracy w tym miejscu, pokazała czego nowy pracownik może się tam nauczyć i jak wykorzystać to w swoim przyszłym życiu zawodowym. Określiła wymagania pracodawcy co do zatrudnianych osób. Omówiła na sowim przykładzie ścieżkę awansu oraz możliwości rozwoju i kształcenia się w różnych dziadzinach. Przedstawiła określone stanowiska pracy. Opowiedziała o swoich doświadczeniach podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jak się do niej przygotować.