Konkursy z j. angielskiego

Wirtualna podróż po konkursach z języka angielskiego!

3.10.14 na 5 lekcji w auli szkolnej zostały zaprezentowane multimedialne prezentacje naszych uczniów - zawitaliśmy na 2 odległe kontynenty (Ameryki Północnej i Australii), zwiedziliśmy angielskie Blackpool, zajrzeliśmy na korty tenisowe i rozległe pola golfowe, a ponadto poczuliśmy klimat brytyjskiego rocka…

Autorzy prezentacji to:

• K. Myśliwiec III aT (Top 10 of Skypeskrapers in the USA),
  • M. Tarnionek II cT (Blackpool),
  • P.Woś II cT (Sport),
  • J.Rayski II dT (British Rock),
  • I. Olszak II cT (Australia).

W drugiej części angielski humor przełożył się na migawki ze słynnego już konkursu Worcellastock, a pani W. Waldowska przedstawiła zasady udziału w konkursie! Zgromadzeni uczniowie obejrzeli fragmenty filmików nagranych w czasie Worcellastock 2014:

• duet z kl. I dt w piosence Rihanny ‘Stay’,
  • klasę II cT w piosence ‘Holidays’,
  • klasę III ct w piosence w j. hiszpańskim
  • K. Sterculę z I aT w piosence „I want your body’.
Wydarzenie miało na celu popularyzację konkursów językowych wśród uczniów klas pierwszych (wzięły udział kl. I aT, I bT, I cT, IdT) oraz prezentację osiągnieć naszych uczniów!!!

Organizatorzy:

Arleta Szydłowska, Wioletta Waldowska