Studniówka

Gdy 100 dni nauk zostało,

Wielce godni Żakowie,

Biesiadowali na zdrowie”.

...i tak też było w naszej szkole. Najważniejszy egzamin został poprzedzony długo wyczekiwanym balem studniówkowym. Przygotowania do niego trwały wiele miesięcy. Zaangażowani w jego organizację byli rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Studniówka odbyła się

25 stycznia 2014 roku w hotelu JASEK.

Rozpoczęła się o godzinie 19.00 od uroczystych powitań, przemówień i podziękowań dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców za bal maturalny, troskę i pomoc podczas lat nauki.

Następnie poproszono o zabranie głosu panią dyrektor Grażynę Skrętkowicz.

Po przemówieniu zabawa rozpoczęła się tradycyjnie staropolskim tańcem polonezem.

Ta część studniówki odbyła się w przepięknej Sali Kryształowej.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście i maturzyści przenieśli się do Sali Pałacowej, gdzie wspólnie tańczyliśmy i biesiadowaliśmy do białego rana.

Przy wspaniałej zabawie nie zabrakło wybornego jedzenia, pamiątkowych zdjęć i wzruszających, niezapomnianych chwil.
O północy zostaliśmy poczęstowani pysznym tortem, który ufundowała dla przyszłych absolwentów WSB z Wrocławia.

W tym roku w studniówce uczestniczyło łącznie ponad 250 osób. Uczniowie z pięciu klas maturalnych:

IV aT, IV bT, IV cT, III ae i III be wraz z wychowawcami Beatą Chmurą, Sylwią Kluźniak, Katarzyną Zych, Magdaleną Samotiuk i Krystyną Kopką, 48 nauczycieli i 10 rodziców.
Galeria zdjęć Ten wieczór pozostanie na długo w naszej pamięci. Wspomnienia, wspólne zdjęcia, filmy nagrane podczas balu – to wszystko nie pozwoli nam o tym zapomnieć.
  Notatkę przygotowały p. Beata Chmura i Katarzyna Zych