Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2012 roku

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013 odbyło się 1 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym.

Samorząd Uczniowski przywitał Dyrekcję szkoły, wychowawców klas i nauczycieli oraz zgromadzonych uczniów.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Skrętkowicz, witając nowych członków społeczności
uczniowskiej.

Pani Dyrektor przypomniała o 72 rocznicy wybuchu II wojny światowej i o 31 rocznicy powstania NSZZ „Solidarność".

Następnie odbyło się pasowanie na ucznia ZSE-A, złożenie uroczystej przysięgi oraz rozdanie najlepszym uczniom klas pierwszych legitymacji uczniowskich.

W roku szkolnym 2011/2012 z rąk pani Dyrektor Grażyny Skrętkowicz legitymacje otrzymali:

• KrzysztofMyśliwiec   kl. I at
  • MaritaCudek  kl. I at
  • Aleksandra Wabnik  kl. I bt
  • KarolinaPych  kl. I bt
  • Katarzyna Mazji  kl. I ct
  • AleksandraPawlik  kl. 1 ct
  • DagmaraSebzda  kl. I dt
  • Przemysław Śledziona  kl. I dt
  • MartaPiontek  kl. I et
  • Magdalena Kaczmar  kl. I et

W części artystycznej zaśpiewały uczennice: Agnieszka Żołnacz, Magda Musiał  i Agnieszka Dudek.

Po zakończeniu uroczystości wychowawcy udali się wraz z uczniami do wyznaczonych klas, gdzie zapoznali ich z organizacją roku szkolnego.

Sprawozdanie sporządziła: Małgorzata Drygała