Czas zacząć

Organizacja zawodów sportowych

Uczniów chętnych do zorganizowania mistrzostw szkoły w piłce nożnej i streetbaskecie, a także i w innych dyscyplinach sportu (łącznie z indywidualnymi) proszę o zgłoszenie się do mnie poprzez e-dziennik.

Uwaga! Uprzedzając najczęściej zadawane w tej materii pytania informuję, że rozgrywki o mistrzostwo/puchar szkoły będą się odbywały po zakończeniu zajęć dydaktycznych.

By taka rywalizacja się mogła odbyć, potrzebni są uczniowie którzy pomogą przy jej organizacji i prowadzeniu (ustalenie regulaminu rozgrywek, ich harmonogramu, sędziowanie).

Chętnych proszę o zgłoszenia z wpisaniem w tytule wiadomości nazwy dyscypliny sportu, w której są zainteresowani organizacją rywalizacji międzyklasowej/międzyuczniowskiej.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej pracy
Jan Solarek