Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w ZSEA

21 listopada 2023 r. klasa 1 C z wychowawcą zorganizowała szkolne obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Podobnie jak w 180 krajach  na naszej planecie mieliśmy  szczególną okazję  docenić  i wyrazić znaczenie uśmiechu, dobrego słowa i miłego gestu w  relacjach międzyludzkich. Uczniowie  na  specjalnej Ścianie Życzliwości mogli  przekazać pozdrowienia w różnych językach skierowane do całej społeczności szkoły lub konkretnych osób. Na korytarzu osoby  ubrane w żółte kolory przypominały o ciepłej i radosnej atmosferze   Dnia Życzliwości I Pozdrowień. Na jednej z kartek z pozdrowieniami  anonimowa osoba napisała  piękne przesłanie " Bądźmy dla siebie życzliwi, a świat będzie szczęśliwy "