DZIEŃ EKONOMISTY w ZSE-A 2016 - III edycja

18 marca 2016 r. odbędzie się  III edycja Dnia Ekonomisty.

Tego dnia dla uczniów klas I - III nie będzie zajęć lekcyjnych - będziemy się bawić ekonomicznie, wykorzystując dotychczas zdobytą wiedzę.

Tradycyjnie święto to zainaugurowane zostanie wykładem,  w tym roku prelegentem będzie Pan Michał Sobieszek – wykładowca z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Tematem wykładu będzie rola pieniądza, oszczędzania i inwestowania.

Naszym gościem będzie także Pan Tomasz Wojtasiewicz, również wykładowca z Wyższej Szkoły Bankowe, który poprowadzi lubianą przez naszych uczniów grę inwestycyjną.

Poza tym będą tworzone i rozwiązywane krzyżówki ekonomiczne i związane z reklamą, wykonywane będą zadania ekonomiczne, matematyczne, prawnicze - na wesoło. Odbędą się zabawy językowe, trening kratywności. Wykonywane będą także plakaty o Noblistach.

Na zwycięzców oczekiwać będą nagrody ufundowane przez wspołpracująca z nami Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu oraz inne instytucje, o których poinformujemy w dniu imprezy.

Życzymy wspaniałej zabawy.

Autorem plakatu jest uczeń klasy III dT Jędrzej Rayski