Międzynarodowy Dzień Tolerancji 2016

W środę  16 listopada 2016 r. naszej szkole  odbyły się obchody MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI.

Klasa 1 cT pod kierunkiem wychowawcy Mariusza Musztyfagi  popularyzowała  w różnej formie idee poszanowania wolności , odmienności, przekonań i  postaw  ludzkich. Dzięki  kolorowej akcji plakatowej , prezentacji multimedialnej   oraz udziału młodzieży w quizie  nt. „ Tolerancja to jest to ! ” Uczniowie i Nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomiczno- Administracyjnych  włączyli się w realizację  Wrocławskiej Strategii  Edukacyjnej.   „Wrocław miasto spotkań” prowadząc  politykę „4T”  kształtuje   kluczowe wartości edukacyjne: Tożsamość, Talent , Technologię i Tolerancję  jako kierunki  rozwoju młodego i nowoczesnego społeczeństwa . My,  uczniowie i nauczyciele EKONOMIKA wiemy, że tolerancja wobec  drugiego człowieka jest  podstawą wolności i  wspólną sprawą.

Opracował : Mariusz Musztyfaga

Autor: Teresa Podgórska