Konkurs ,,Przyłapani na okładce"

Biblioteka szkolna wspólnie z M. Walkowiak ogłasza konkurs dla klasy 3dt oraz 4dt ,, Przyłapani na okładce"

Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności pracy na komputerze, posługiwania się programem graficznym, propagowanie czytelnictwa i rozwijanie umiejętności twórczego myślenia.

Uczniowie zobowiązani są do wypożyczenia z biblioteki szkolnej książki na okładce której znajduje się wizerunek postaci lub zwierzęcia. Okładkę należy zeskanować, a następnie obrobić w programie graficznym, tak, aby w miejscu istniejącego wizerunku postaci lub zwierzęcia umieścić swoje zdjęcie. Zadanie te uczniowie wykonują podczas zajęć z przedmiotu prowadzenie kampanii reklamowej.

Pracę należy przesyłać do końca listopada w formacie PDF (max.1MB) na adres zsea_biblioteka@wp.pl lub przynieść na pendrive do biblioteki szkolnej.

Wszystkie prace zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły ( w zakładce biblioteka szkolna). Prace laureatów konkursu zostaną wydrukowane oraz zaprezentowane w bibliotece szkolnej. Najlepsze z nich wybierze jury w składzie: Pani Dyrektor Grażyna Skrętkowicz, Teresa Podgórska, Magda Walkowiak, Jolanta Pawlak, Magda Samotiuk oraz przddstawiciel Samorządu Szkolnego.

Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny z przedmiotu prowadzenie kampanii reklamowej o wadze 2.
Dla laureatów przewidziano vouchery do Multikina.

Zapraszamy do udziału w konkursie.
Magdalena Samotiuk, Jolanta Pawlak, Magdalena Walkowiak.

Autor: Teresa Podgórska