Mecz towarzyski siatkarzy z uczniami III Liceum Ogólnokształcącego

W sobotę, 23 marca, zagraliśmy towarzysko w piłkę siatkową z uczniami III Liceum Ogólnokształcącego. Jak niemal zawsze, początek pierwszej partii należał do naszych przeciwników, ale później nasza dobra gra zaczęła dawać efekty i wygraliśmy ostatecznie 25:17.

Po tak udanym początku wkradło się w nasze szeregi rozluźnienie i drugą partię rozpoczęliśmy od 1:5, i tej straty do jej końca nie udało się nam odrobić. Druga partia dla przeciwników 25:19. W rozstrzygającej odsłonie dobrze się prezentowaliśmy doprowadzając do końcówki 23:21 ale mimo trzech piłek na zakończenie meczu, to nasi przeciwnicy zachowali więcej zimnej krwi i rozstrzygnęli partię i mecz na swoją korzyść z wynikiem 26:24. Po meczu zagraliśmy jeszcze jedną partię, którą wygraliśmy 25:10.

Wystąpiliśmy w następującym składzie:

Jakub Szachniewicz (III b) – kapitan

Michał Łyziński (II b)

Volodymyr Melnyk (III d)

Vladyslav Pstyga (I g)

Illia Shapran (II a)

Jakub Szewera (II e)

Yehor Yevtushenko (III d)

Zespół prowadzi prof. Jan Solarek.

Rywalizację fotograficznie uwieczniła Justyna Cembala (IV c).

Uczniowie chętni do treningów i reprezentowania ZSE-A są proszeni o kontakt
z nauczycielami wychowania fizycznego. Zajęcia popołudniowe w ZSE-A  odbywają się niemal codziennie a szczegółowy terminarz dostępny jest na tablicy informacyjnej w korytarzu budynku „A” i na stronie www Szkoły w zakładce „Zajęcia pozalekcyjne” (SKS i zajęcia kompensacyjno-korekcyjne).

Dołącz do nas!