Podsumowanie roku szkolnego 2022/23

W roku szkolnym 2022/23 rozpoczęliśmy prowadzenie rankingu na najbardziej usportowionych uczniów i klasę Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych.

Ranking uczniów był prowadzony z podziałem na płcie a ranking klas opierał się na zsumowaniu wyników uzyskanych przez uczniów w podziale na klasy.

Liczba wejść na zakładkę rankingu wskazuje, że cieszył się on dużym zainteresowaniem.

W rankingu rejestrowana jest objęta jego regulaminem działalność uczniów ZSE-A w zakresie kultury fizycznej obserwowana przez nauczycieli oraz z informacji uzyskanych od uczniów (np. zaświadczenia z klubów sportowych).

Łącznie w rankingu sklasyfikowano 70 dziewcząt i 83 chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze dwie sportsmenki uzyskały znaczącą przewagę nad resztą stawki. Rywalizacja wśród chłopców trwała do końca i była bardzo zacięta. Ostatecznie o włos (punkt) wygrał Grzegorz Gałus, który przewodził zestawieniu niemal przez cały rok szkolny.

Pierwszymi, historycznymi, zwycięzcami zostali:

Justyna Cembala (III c) i Grzegorz Gałus (II d) a wśród klas II b (wychowawca prof. I. Serwatka).

Kolejne miejsca zajęli:

(wśród dziewcząt) Wiktoria Rutkowska (IV c) oraz Justyna Łochina (III d) i Daria Stasiak (IV c) (ex aequo)

(wśród chłopców) Alex Okrasa i Jakub Szachniewicz (obaj II b)

(wśród klas) II d (wychowawca prof. A. Terejko), IV bg (wychowawca prof. B. Padurek) i III a (wychowawca prof. A. Drzewiecka).

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/23 pierwsze trójki najabradziej usportowionych zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i kartą upominkową do polskiego sklepu sportowego 4F, sfinansowaną z funduszy ZSE-A, które wręczyła Dyrektor szkoły p. Mariola Bujok-Bercz. Zaś najlepsze klasy otrzymały po solidnej porcji witamin i minerałów w postaci pakietu owoców.