SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Mateusz Ciszek

Cześć! Jestem uczniem klasy 2AT. Pewnie niewiele osób mnie kojarzy bo nie za bardzo wyróżniam się w tłumie ale może mnie znacie z różnych apeli (jestem prowadzącym wraz wiceprzewodniczącą szkoły Beatą Walkowiak). Od początku października jestem Przewodniczącym Szkoły i Radnym w Młodzieżowej Radzie Miasta Wrocław (MRM). Aktywnie uczestniczę w życiu szkoły oraz miasta angażując się w różne warsztaty, spotkania szkolne i poza szkolne. Chciałbym w przyszłym roku startować do samorządu i do MRM bo świetnie mi się pracuje w tym gronie osób.

Beata Walkowiak

Hej ! Jestem uczennicą klasy 3cT w Radzie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły działam już drugi rok. W ubiegłej kadencji pełniłam rolę sekretarza, w tym roku zaś przypadło mi bycie wiceprzewodniczącą szkoły. Od początku tej szkoły aktywnie angażuję się w działania na jej rzecz, prowadzę i organizuję wraz z kolegami i koleżankami różne imprezy, akcje charytatywne. Moim głównym zainteresowaniem jest sport co przekładam w szkole na reprezentowanie naszej drużyny w licealiadzie. Działam też w szkolnym chórze " Ekonomik". Jestem osobą, która lubi współpracować i wyrażać bez problemu swoje własne zdanie, co przekłada się na dobre efekty współpracy z dyrekcją i gronem pedagogicznym. Staram się słuchać potrzeb uczniów i próbować realizować je w 100 % w naszej szkole.

Aleksander Świątek

Pewnie mnie już kojarzycie, byłem konferansjerem na kilku imprezach szkolnych. Lubię się udzielać w pracach samorządu, chętnie rozmawiam o Waszych problemach, może uda nam się je rozwiązać, nie mam oporów, żeby je omówić lub negocjować z nauczycielami. W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas, chodzę na dodatkowy angielski po lekcjach, próbuję ograć mojego tatę w Squash’a, w wakacje jeżdżę na rowerze i żegluję po morzach, zimą jeżdżę na łyżwach i nartach. Bardzo dziękuję za zaufanie, liczę że będę mógł reprezentować uczniów przez całą szkołę

Aleksandra Dyczek

Hej ! Mam na imię Ola i pełnię funkcję Skarbnika w Radzie Samorządu Uczniowskiego. Jestem uczennicą klasy 2bT. Interesuje się historią, tresurą psów i muzyką. Jednak najbliższa mojemu sercu jest fotografia. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć współpracy z innymi ludźmi oraz kreatywność. Lubię podejmować nowe wyzwania i nieustannie dążę do ich zrealizowania. Te cechy umożliwiają mi rzetelne wykonywanie obowiązków członka Rady Samorządu Uczniowskiego. Dziękuje wam za głosowanie na mnie i obiecuję, że możecie się do mnie zwrócić z każdą sprawą. Na pewno postaram się pomóc.