Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Licealiada dziewcząt - piłka siatkowa

4.12.2018r. w Zespole Szkół Logistycznych odbyła sie grupowa rywalizacja dziewcząt Licealiady w piłkę siatkową.

Nasze dziewczyny pewnie pokonały gospodynie turnieju oraz ZSE-O 2:0 w setach i awansowały do finału strefy centrum, ktory odbył się 11.12.2018r. po sąsiedzku w LO n r 13. Tam nasze panie,  po dobrym początku i wygranym pierwszym secie,  uległy dziewczętom z LO nr 8 i grając w meczu o 3 miejsce,  czyli w meczu o wszystko,  pokazały serce i ducha walki na boisku wygrywając z gospodyniami  loO nr 13  2:0 w setach.

Dzięki tej wygranej dziewczyny uzyskały historyczny awans do finałów mistrzostw Wrocławia !!!

14.01.2019r. w LO nr16 nasze siatkarki zmierzyły się z klasą siatkarską wrocławskiego SMS-u oraz z gospodyniami LO nr16. W obu meczach, tym razem to nasze dziewczyny musiały uznać wyższość przeciwnika, ale dla naszych pań nie była to żadna przegrana,  lecz nowa, fajna lekcja,  z której dziewczyny wyciągneły pełno nowych wniosków na przyszły rok - w końcu ,,ekonomistki" przegrały z ,,profesjonalnymi siatkarkami".

Sukcesem naszych dziewcząt było zostanie NAJLEPSZYM Wrocławskim Technikum oraz zagwarantowanie sobie miejsca w Top 10 całego Wrocławia . Dziewczyny występowały w składzie:

Trener drużyny: Pani Profesor Małgorzata Wojnarska

Gratulujemy dziewczynom wspaniałego osiągniętego wyniku iżyczymy dalszych sukcesów w nadchodzącym roku !

Dziękujemy również Dyrekcji za zakup nowego siatkarskiego stroju dziewczęcego, w którym nasze panie mogły prezentować sie podczas finałów mistrzostw wrocławia. Dziewczyny wyglądały prześlicznie ! :)