XII Powiatowy Konkurs Rachunkowości

Wczoraj 19.04.2023 r. uczennice z klasy 3cP, Justyna Cembala, Marta Żurek oraz Wiktoria Kotlarska, reprezentowały naszą szkołę w XII Powiatowym Konkursie Rachunkowości, który odbył się w Oleśnicy w Centrum Edukacji i Kultury. Szkoła zajęła II miejsce w konkursie, z drugą największą liczbą punktów otrzymanych przez Justynę Cembalę.

Konkurs składał się z dwóch części: testowej, dotyczącej znajomości przepisów podatkowych i kadrowych oraz praktycznej z wykorzystaniem programu finansowo- księgowego RACHMISTRZ.

Pierwsze miejsce zajęła szkoła ZSZ w Oleśnicy, a trzecie miejsce szkoła ZSP z Sycowa.

Serdecznie dziękujemy Paniom Ewie Janiszewskiej - Świderskiej oraz Marii Jasińskiej za przygotowanie dziewczyn do konkursu oraz gratulujemy sukcesu dziewczynom.