Matematyka Reaktywacja

Opublikowane: 18.06.2013; T. Podgórska na podstawie informacji dostarczonej przez P. Kocika

Od października 2011 r. uczniowie klas II technikum biorą udział w programie "Matematyka Reaktywacja".

Powstał on w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet III "Wysoka Jakośc Systemy Oświaty" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Trwa on 3 lata i jest kursem wyrównawczym z matematyki z wykorzystaniem ITC.

Uczniowie uczestniczący w programiekorzyustają z materiałów umieszczonych na platformie cyfrowej, a następnie rozwiązują e-sprawdziny.

Wszystkie zajęcia odbywaja się w pracowniach komputerowych pod nadzorem nauczycieli matematyki. Uczniowie, którzy spełnią określone przez organizatora (Politechnikę Wrocławską) warunki otrzymają Certyfikat ukończenia kursu.