DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W ZSE-A

DROGA GIMNAZJALISTKO, DROGI GIMNAZJALISTO !

28 kwietnia 2017 r. zapraszamy Was do naszej szkoły, żeby przekonać się  jak u nas jest fajnie.

Możecie dużo się nauczyć, zdać maturę, która otwiera drzwi na studia i zdobyć świetne zawody, które gwarantują Wam zdobycie intratnej pracy.

Podczas tego spotkania poznacie wszystkie atuty TECHNIUKUM NR 13.

CZEKAMY NA WAS OD GODZ. 12:00. Miejsce - aula, sale komputerowe i inne sale lekcyjne.

Gwarantujemy bardzo ciekawy program DRZWI OTWARTYCH.

Stopniowo odsłaniamy kolejne atrakcje.

1. “Talking Avatars” sala 38, 7 lekcja – godz. 13:30.

Pokazy awataró
stworzonych przez uczniów klas  IdT, IcT I III dT. W naszej galerii m.in. czarne charaktery, postacie z mangi, antropomorficzne zwierzęta czy awatary – globtroterzy. W programie również krótki tutorial tworzenia animowanych postaci oraz dołączania tekstów audio (pokaz i ćwiczenia na tablicy interaktywnej). Awatary oprócz dobrej zabawy i formułowania opisów w języku angielskim, oferują możliwość pracy nad wymową, intonacją i wybranym akcentem. Wszystkie prace tworzymy w serwisie http://www.voki.com/,  a nasza galeria awatarów to jeden z efektów projektu „Euro innowacje” realizowanego z funduszy programu Erasmus+.

Autor: Teresa Podgórska