PODZIĘKOWANIA

"Dobroć serca jest tym co ciepło słońca: ona daje życie"

Życie staje się piękniejsze, gdy możemy liczyć na innych. Na ludzi dobrych, skromnych, pomagających bez wielkich słów, czyniących wokół siebie dużo dobrego.

Te słowa kieruję kolejny raz do wszystkich Państwa: Rodziców, Nauczycieli i Uczniów, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wsparcia finansowego przeznaczonego na leczenie Dominiki - uczennicy klasy III bT Technikum Nr 13 w ZSE-A we Wrocławiu.

W styczniu 2017 r. zbieraliśmy środki na jej leczenie. Dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel udało się zebrać 3270 zł, przy czym sami tegoroczni maturzyści przekazali kwotę 1428 zł.

To  nie pierwszy przykład pięknej solidarności z chorymi z naszej szkoły, ponieważ we wrześniu zbieraliśmy na leczenie Ani. Wówczas udało się zgromadzić 3290 zł.

Łącznie w tym roku zebraliśmy na leczenie naszych koleżanek niebagatelną kwotę 6560 zł.

Pieniądze w całości zostały przekazane rodzicom dzwiewcząt i mamy nadzieję, że okażą się istotnym wsparciem w zmaganiu z chorobą.

Autor: Katarzyna Zych