GRYWALIZACJA

REGULAMIN GRYWALIZACJI NA FB

1. Konkurs skierowany jest do uczniów ZSEA.

2. Celem konkursu jest rozpowszechnianie informacji o projekcie „Euro Innowacje” finansowanego z programu Erasmus+.

3. Przewidywany czas trwania konkursu to 4 tygodnie.

4. Zadaniem uczestników jest ‘zebranie’ jak największej liczby polubień lub/i udostępnień informacji o projekcie zamieszczonej na FB.

5. Po każdym tygodniu będą przydzielane nagrody:

• „Dzień bez pytania” – za największą liczbę udostępnień,
  • „Lekcja bez pytania” za 2 i 3 miejsce (ilość udostępnień),
  • 10 pkt z zachowania lub podwyższona ocena cząstkowa z aktywności szkolnej za największą liczbę polubień.

6. Poświadczeniem zdobytej ilości udostępnień/polubień będzie zrzut ekranu lub zdjęcie ekranu z FB (pokazujące liczbę polubień/udostępnień na profilu uczestnika) zrobione do godz. 22:00 w każdą niedzielę trwania konkursu.

7. Termin przesyłania poświadczeń będzie upływał w każdy poniedziałek o godz. 22:00. Poświadczenia należy przesyłać na poniższe adresy mailowe:

Arleta.Szydlowska@zse.wroc.pl
Ewa.Pastusinska@zse.wroc.pl

8. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród będzie miało miejsce w środy.